Kim jesteśmy

Doświadczeni księgowi

Genprox dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarze outsourcingu księgowości, kadr i płac oraz podatków i controllingu finansowego. Świadczymy również usługi księgowości dla spółek celowych (spv), projektujemy infrastrukturę finansowo-księgową. Nasz zespół legitymuje się m.in. kwalifikacjami brytyjskiego stowarzyszenia ACCA, Doradcy Podatkowego, Doradcy Inwestycyjnego oraz Radcy Prawnego.

Co wyróżnia Genprox

Model Team Extension

Księgowość  i podatki są integralną częścią biznesu. Proponujemy unikalny model współpracy polegający na tym, że nasi księgowi pozostają w bliskim kontakcie z Twoim biznesem. Organizujemy telekonferencje i spotkania celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że taki model współpracy przesądza o naszej konkurencyjności na rynku usług księgowych i mocno podnosi jakość naszych usług.

Co oferujemy

Kontrolowalne procesy

Nasza uwaga koncentruje się wokół procesów i kontroli nad nimi. Oznacza to, że zawsze wiesz co się dzieje i jaki jest status prac wykonywanych na rzecz Twojej organizacji – masz pełną kontrolę. Preferujemy aktywny model współpracy zamiast klasycznego outsourcingu. Naszym Klientom oferujemy dostęp 24h na dobę do ich finansów poprzez Pulpit Manager’a i platformę e-Pracownik.

Poznaj nasz zespół

Genprox to ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu finansami, księgowością i podatkami w dużych i renomowanych organizacjach. Zanim stworzyliśmy Genprox nasi partnerzy i współpracownicy zdobywali praktyczną wiedzę o organizacji finansów, księgowości realizując projekty m. in. w ABN Amro, RBS, Toyota Motor Poland, General Electric, Citibank Handlowy, PZU Życie. Nasze kwalifikacje zawodowe niezbędne, aby w pełni kompetentnie wspierać Twój biznes to m.in.  członkostwo w ACCA, tytuły Doradcy Podatkowego, Radcy Prawnego i Doradcy Inwestycyjnego. Siedziba Genprox mieści się w Warszawie w budynku na Al. Jerozolimskich 181B.

Dariusz Landsberg
Dariusz Landsberg
Doświadczony dyrektor finansowy i członek ACCA z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym w finansach, rachunkowości,  księgowości i controllingu finansowym.  
Dariusz Frańczak
Dariusz Frańczak
Licencjonowany Doradca Inwestycyjny (nr 439) legitymujący się doświadczeniem w obsłudze i wycenie funduszy inwestycyjnych od strony TFI, depozytariusza oraz firmy księgowej.
Karolina Szubińska
Karolina Szubińska
Doświadczona ksiegowa w prowadzeniu księgowości, rozliczeń podatkowych oraz sprawozdawczości finansowej dla struktur ZASI / ASI oraz spółek portfelowych.
Adam Buczel
Adam Buczel
Radca Prawny specjalizujący się w regulacjach dystrybucji produktów finansowych. Posiada 10-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółek z branży pośrednictwa finansowego.
Piotr Chojnacki
Piotr Chojnacki
Doradca Podatkowy z ponad 10-letnim doświadczeniem w obszarze finansów, rachunkowości i podatków m. in we Flint Group Polska, Infosys BPO
Urszula Landsberg
Urszula Landsberg
Urszula odpowiada za współpracę z Klientami i rozwój biznesu. Zajmuje się kompleksowym zarządzaniem projektami dla naszych Klientów. Legitymuje się certyfikatem

 

Nasze kwalifikacje i doświadczenie

Nasze doświadczenie niezbędne aby świadczyć profesjonalne i kompleksowe usługi Due diligence, zdobywaliśmy w takich organizacjach m. in. jak Citibank Handlowy S.A., General Electric, ABN Amro Bank,  Royal Bank of Scotland, Deutsche Bank Polska S.A. i mBank.

Legitymujemy się członkostwem w brytyjskiej izbie biegłych rewidentów Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Krajowej Izbie Radców Prawnych, Krajowej Izbie Doradców Podatkowych i tytułem Doradcy Inwestycyjnego przy KNF. Realizując projekty due diligence wykorzytujemy metodologię PMI (Project Management Institute), którego również jesteśmy członkiem.

Nasi Klienci to fundusze VC oparte o strukturę ZASI/ASI działające w oparciu o wpis do rejestru KNF oraz Startupy znajdujące się w portfelach inwestycyjnych funduszy VC oraz zagraniczne Startupy działające w ramach Programu PFR Poland Prize. Znamy wszystkie wymogi raportowe, którymi objęte są Alternatywne Spółki Inwestycyjne działające w ramach Programów PFR Starter, PFR Biznest, PFR CVC oraz NCBiR.

 

kwalifikacje zawodowe Genprox

 

 

Kariera

Jeżeli chcesz się rozwijać, pracować w nowoczesnej firmie księgowej dającej bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy: