kształtujemy rynek vc w polsce

Od wejścia dyrektywy AIFMD aktywnie tworzymy standardy dla rynku VC

Metodologia wyceny aktywów ASI, standard raportowania do KNF, sprawozdania finansowe ASI wg schemy XML dla ASI oraz zwolnienie z konsolidacji ASI i pozytywne interpretacje podatkowe dla naszych Klientów to zaledwie początek naszych mozliwości.

fundusze vc  |  fundacje rodzinne  |  startupy

Rozwiązania dla Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych, Fundacji Rodzinnych i Startupów

Rejestracja ASI

Polityka inwestycyjna, strategia inwestycyjna ASI to integralna część wniosku do KNF o wpis do rejestru ZASI. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi specjalizującymi się w rejestracji ASI.

Rejestracja ASI w KNF i Strukturyzowanie funduszu - obowiązki wpisu do KNF, najważniejsze etapy rejestracji, obowiązki i wymogi raportowe ZASI.

Więcej

Due diligence i Wyceny

Realizujemy badania due diligence finansowe, dostarczając raport z przeprowadzonego badania identyfikujący kluczowe ryzyka finansowe. Wyceniamy też aktywa finansowe.

Potencjalnemu nabywcy dostarczamy kwantyfikację zidentyfikowanych ryzyk, co pozwala podjąć decyzję o wejściu lub nie w daną spółkę.

Więcej

Księgowość ASI

Zapewniamy ujednoliconą politykę rachunkowości, spójny plan kont, wystandaryzowaną metodologię kwalifikacji instrumentów finansowych i wycenę aktywów ASI.

Standaryzacja księgowości pozwala zaspokoić wymogi raportowe KNF, sporządzić sprawozdania finansowe ASI i efektywnie raportować do akcjonariuszy funduszu.

Więcej

Platforma Fundequate

Fundequate to platforma raportowa dla branży VC dedykowana dla Startupów, Funduszy VC i Inwestorów dająca nową jakość komunikacji i wymiany danych dla całej branży VC.

Zapewniamy nadzór merytoryczny i zgodność ze standardami raportowania. Łączymy inwestorów, fundusze VC oraz founderów oferując narzędzia do komunikacji i współpracy.

Więcej

Raportowanie ASI do KNF

ZASI prowadzący działalność na podstawie wpisu do rejestru KNF podlegają pod coroczny obowiązek raportowania w formacie XML

Za rok 2020 z naszych usług skorzystało ponad 42% wszystkich zobowiązanych ZASI/ASI. Jesteśmy absolutnym liderem na rynku.

Więcej

Analityka BI Startupu

Zaprojektujemy i zaimplementujemy model Business Intelligence dla Twojego Startupu z dostępem do danych via Microsoft Power BI lub Google Data Studio.

Odejdź od analiz obrotówek i zestawień w Excelu przenosząc raportowanie zarządcze Twojego Startupu w nowy wymiar.

Więcej

wszystko dla asi

Pełna obsługa ASI w jednym miejscu

Jako podmiot specjalizujący się w obsłudze funduszy alternatywnych mamy indywidualną interpretację podatkową na zwolnienie naszych usług z VAT. Współpracujące z nami kancelarie i nasi eksperci od wycen i księgowości funduszy zapewniają usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół to kwalifikacje: ACCA, Doradca inwestycyjny, Doradca podatkowy, Radca prawny, Kwalifikowani księgowi.

Nasze usługi zwolnione są z VAT
0%
Elektroniczna wymiana dokumentów
0%
Udział w rynku raportowania do KNF
0%

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Planujesz zarejestrować fundusz VC?

Obsługujemy wszystkie możliwe typy funduszy alternatywnych – prywatne, korporacyjne, publiczne. Klasyczne fundusze VC, struktury optymalizacji aktywów oraz fundusze pożyczkowe i bazujące na platformach tradingowych.