Genprox oferuje swoim Klientom księgowość spółek, kadry i płace, rozliczenia podatkowe i usługi consultingowe obejmujące projektowanie i wdrożenie systemu finansowego i systemu controllingu w przedsiębiorstwie. Specjalizujemy się również w księgowości spółek celowych (SPV), a także prowadzeniu księgowości dla transakcji strukturyzowanych realizowanych przez spółki celowe. Prowadziliśmy księgowość dla spółek celowych realizujących transakcje na łączną kwotę ponad 720 mln dolarów.

Spółki celowe (SPV)

Spółki celowe (SPV)

Genprox świadczy usługi administracji i księgowości dla spółek celowych. Oferujemy wsparcie w przeprowadzaniu transakcji i wypełnianiu wymogów regulacyjnych.
StartUp

StartUp

Nowoczesne usługi księgowo-podatkowe dla Start-up’ów i dynamicznie rozwijających się firm. Integracja z platformami e-commerce, dostęp do raportów i analiz 24h/dobę.
Księgowość ASI

Księgowość ASI

Dla Alternatywnych Spółek Inwestycyjnych oferujemy kompleksowy model obsługi wraz z wyceną aktywów netto ASI i raportowaniem wyników wszystkich spółek z portfela w jednym systemie finansowym.
Księgowość i Podatki

Księgowość i Podatki

Genprox oferuje prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi standardami tj. Ustawą o rachunkowości, MSR oraz przepisami podatkowymi.

Specjalizacja Genprox

Genprox to blisko 15 lat doświadczenia w zarządzaniu księgowością i podatkami w międzynarodowych, renomowanych organizacjach.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach księgowych oraz kalkulacji zobowiązań podatkowych. Oferujemy usługi consultingowe obejmujące projektowanie i wdrażanie systemów FK i controllingu w przedsiębiorstwie. Klientom korporacyjnym dostarczamy także raportowanie grupowe i księgowość spółek celowych (spv) oraz prowadzenie księgowości dla transakcji strukturyzowanych. Nasze doświadczenie obejmuje realizację transakcji o wartości 720 mln dolarów.

Profesjonalne Usługi księgowe
Gotowe spółki i Księgowość transakcji strukturyzowanych
Projektowanie i wdrażanie systemu FK

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Dzięki 15 letniemu doświadczeniu i kwalifikacjom zawodowym, gwarantujemy zgodność z obowiązującymi przepisami.

Model Team Extension

Utrzymujemy bliskie relacje z Twoim biznesem tak, aby dobrze rozumieć Twoje potrzeby i procesy.

Indywidualne podejście

Przeprowadzamy analizę i sesję przedwdrożeniową podczas, których opracowujemy optymalny model współpracy.

Standardy zarządzania projektem

Realizując migrację procesów finansowych nasz zespół bazuje na metodologii zarządzania projektami PMI ®.

Raportowanie i Analizy BI

W pakiecie Klientom dajemy raportowanie i analizy z Power BI i SQL Reporting.

Genprox on-line

Zapewniamy wygodny dostęp do finansów firmy 24h/ dobę poprzez Pulpit Managera i platformę E-pracownik.