Praca w branży funduszy VC

Nieograniczone możliwości rozwoju

Due diligence wyceny

Poczuj się dobrze w naszej przestrzeni

Wiemy, jak ważne jest otoczenie, w którym przebywasz na co dzień. Nasze biuro mieści się w Brain Embassy w Adgar Park West w Warszawie. To coś więcej niż zwykłe biuro. To przestrzeń, która pozwala na swobodę i kreatywność. To społeczność, która wymienia się pomysłami. To ludzie, którzy dodają energii. To miejsce, do którego chce się wracać, miejsce, w którym spotykamy się również po pracy na firmowych eventach – jak wspólne gotowanie, spotkania integracyjne i firmowe wydarzenia. Niezależnie od tego otworzyliśmy się na model pracy zdalnej w 100% dając naszym zaufanym specjalistom możliwość pracy z domu lub innego dowolnego miejsca na świecie. Abyśmy pozostali jednak zgranym zespołem staramy się nie rzadziej niż co kwartał spotykać na szkoleniach i eventach w warszawskim biurze. To doskonała okazja do wspólnego świętowania, że mamy możliwość razem pracować i osobistego poznania się mimo dzielącej nas na co dzień odległości. 

Kariera księgowość Genprox

Poznaj nas

 

Jesteśmy firmą księgowo-doradczą specjalizującą się w obsłudze księgowej spółek inwestycyjnych. Nasi Klienci to w większości fundusze VC, czyli spółki prawa handlowego pozyskujące kapitał od swoich inwestorów w celu ich lokowania w projekty biznesowe (np. w Startupy). Partnerzy zarządzający codzienną pracą w Genprox posiadają blisko 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu departamentami finansów, księgowości i controllingu. Legitymujemy się członkostwem m.in. w brytyjskiej izbie biegłych rewidentów ACCA, kwalifikacjami Doradcy Podatkowego i Doradcy Inwestycyjnego.

Nasz Zespół składa się z wykwalifikowanych księgowych i łączy pasję do finansów z doświadczeniem niezbędnym do tego, aby świadczyć profesjonalne i kompleksowe usługi księgowości funduszy VC, rozliczeń podatkowych, sprawozdawczości finansowej wg Ustawy o Rachunkowości oraz MSSF. 
Oprócz usług księgowych realizujemy również projekty doradcze tj. wyceny i audyty due diligence przedsiębiorstw na zlecenie funduszy VC mając doświadczonych analityków, którzy pracowali m.in. w mBank S.A., Citibank Handlowy S.A., General Electric, ABN Amro Bank,  Royal Bank of Scotland, Deutsche Bank Polska S.A. 

Pracujemy na Comarch ERP Optima. Wykorzystujemy platformę online do OCR i obiegu dokumentów. Szafy z segregatorami zamieniliśmy na serwery celem zapewnienia Klientom nowoczesnej obsługi, a naszym Pracownikom komfortowej pracy. Lubimy Excela, ale nie znosimy papieru 🙂 

Zainspiruj się opinią naszych Pracowników

Wierzymy, że najlepszą wizytówką naszej firmy są nasi Pracownicy i ich ścieżki kariery. Przychodząc do Genprox do Księgowości Twoja kariera nie musi kończyć się na tym obszarze. Masz możliwość rozwinąć się w kierunku sprawozdawczości finansowej wg Ustawy o Rachunkowości lub MSSF, możesz pójść w kierunku controllingu i analiz finansowych lub zaangażować się w projekty podatkowe realizowane ze współpracującymi z nami kancelariami doradztwa podatkowego, a nawet uczestniczyć w projektach due diligence realizowanych przez nasz dział doradztwa biznesowego.

Paulina Okoń

Swoją przygodę w Genprox zaczęłam ponad dwa lata temu na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac, dzisiaj pod swoimi skrzydłami mam cały HRowy zespół.

Praca w Genprox daje mi wiele możliwości, a szeroki zakres usług naszej firmy pozwala mi brać udział w wielu ciekawych projektach, dzięki czemu moja wiedza oraz doświadczenie stale rośnie.

Dla mnie to prestiż pracować w Genprox. Dzięki pracy tutaj poznałam wielu ciekawych i inspirujących ludzi, z którymi codzienny kontakt sprawia, że rozwijam swoje umiejętności interpersonalne, co jest bardzo ważne na stanowisku Managera.

Ja stawiam na rozwój – dlatego pracuję w Genprox.

Paulina Okoń

Manager Działu Kadr i Płac

Najważniejsze powody, dla których warto dołączyć do nas:

Jak u nas wygląda proces rekrutacji?

Porozmawiajmy o Twoich celach zawodowych i naszych oczekiwaniach względem nowego Pracownika. Razem zastanówmy się jak możemy wspólnie to zrealizować. 

Nasz proces rekrutacji jest przejrzysty i sprawny.  Wyślij aplikację w odpowiedzi na naszą ofertę lub aplikuj spontanicznie i zaczekaj na kontakt z naszej strony. Jeśli otrzymasz zaproszenie do dalszego etapu rekrutacyjnego, czeka Cię:

Etap 1. Krótka rozmowa telefoniczna celem weryfikacji czy pasujemy do siebie. 

Etap 2. Spotkanie online lub w naszym biurze w Warszawie.

Etap 3. Informacja zwrotna, a jeśli to właśnie Ciebie szukamy i przekazanie oferty.

Etap 4. Podpisanie umowy.

Witaj w naszym zespole!