Wycena spółki dla Tech Invest Group S.A. o wartości 100 mln zł

Genprox Sp. z o.o. jako niezależny podmiot zrealizował wycenę spółki dla Tech Invest Group S.A. na potrzeby przejęcia Erato Energy sp. z o.o. Transakcja opiewała na kwotę 100 mln zł.

 

Raport przygotowany został w celu umożliwienia Państwu dokonania oceny wartości Spółki na okoliczność potencjalnego przejęcia 100% udziałów w Spółce przez Tech Invest Group ASI S.A. (TIG), a następnie połączenia obu spółek. Informacja dotycząca planowanego połączenia została opublikowana przez TIG 24 września 2020 r. w systemie ESPI (raport nr 29/2020).

Komunikat na NewConnect

W projekt zaangażowani byli:

Dariusz Landsberg, ACCA nr 1144736,
Dyrektor Usług Księgowych
Dyrektor Usług Księgowych w Genprox dostarczającej rozwiązania dla funduszy VC działających w oparciu o strukturę ZASI/ASI. Członek stowarzyszenia biegłych rewidentów w Wielkiej Brytanii ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Blisko 15 lat doświadczenia zawodowego w organizacji i zarządzaniu księgowością i finansami w renomowanych organizacjach tj. ABN Amro Bank, Royal Bank of Scotland, Citibank Handlowy, General Electric. Projekty wdrożeniowe i restrukturyzacyjne, w tym interim CFO.

 

Dariusz Frańczak, Doradca Inwestycyjny nr 439
Manager ds. Wycen
Doradca inwestycyjny z ponad 15-latnim doświadczeniem na rynku finansowym. Doświadczony
w przygotowaniu modeli finansowych dla instrumentów dłużnych, akcyjnych oraz pochodnych, doświadczenie
w dziale consultingu. Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby Komitetów Inwestycyjnych
oraz prowadzenie projektów due dilligence dla funduszy VC w obszarze finansów i modelu biznesowego spółek.

 

Genprox to firma księgowo-doradcza specjalizująca się w kompleksowej obsłudze funduszy VC działających w oparciu o Alternatywną Spółkę Inwestycyjną oraz ich spółek portfelowych. Genprox tworzą partnerzy z 15 letnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami, księgowością i podatkami zarówno w dużych międzynarodowych organizacjach, jak i właścicielskich firmach inwestycyjnych, w tym w roli zewnętrznego Dyrektora Finansowego współpracującego z inwestorami branżowymi i funduszami inwestycyjnymi.
Dla naszych Klientów – funduszy VC realizujemy kompleksowe analizy due diligence Startupów, wyceny przedsiębiorstw oraz prowadzimy obsługę księgową, podatkową i raportową ich spółek portfelowych.

Dariusz Landsberg, FCCA

Dariusz Landsberg, FCCA

Dyrektor zarządzający. Dyrektor finansowy i CFO, członek ACCA z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym w finansach, rachunkowości, księgowości i controllingu finansowym.