The Summer Business Party 2021

Genprox Luxembourg

At Genprox we enjoyed the Summer Business Party organised by the Luxembourg-Poland Chamber of Commerce at the residence of the Polish Ambassador in Luxembourg and sponsored by Q Securities S.A. and Q Securities Luxembourg.

 

It was a pleasure to exchange opinions with Agnieszka SawaPiotr ZaczekTomasz MatczukJerzy KasprzakArtur Sosna and many other distinguished guests on the possibilities of developing AIFM, fund accounting and depository services in the Luxembourg market.

 

 

 

Niniejsza publikacja ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi porady ani oferty. Genprox Sp. z o.o. nie przedstawia w tej publikacji porad księgowych, podatkowych, inwestycyjnych, finansowych, konsultingowych, prawnych czy innych. Nie należy wyłącznie na podstawie wyżej zamieszczonych informacji podejmować jakichkolwiek decyzji dotyczących Państwa działalności. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji  lub działań dotyczących kwestii finansowych czy biznesowych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na dariusz.franczak@genprox.com. Genprox Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z wykorzystania informacji zawartych w publikacji ani za Państwa decyzje podjęte w związku z tymi informacjami. Osoby korzystające z powyższej publikacji robią to na własne ryzyko i ponoszą pełną związaną z tym odpowiedzialność.