Genprox partnerem wydarzenia Carpathian Startup Fest 2024

Genprox partnerem CSF24

5-6 czerwca nasz zespół będzie aktywnym uczestnikiem Carpathian Startup Fest. CSF24 to event w Rzeszowie dla tych, którzy aktywnie poszukują możliwości pozyskania finansowania oraz rozwoju firmy.

W trakcie eventu poprowadzimy warsztat „Setup i zarządzanie alternatywnym funduszem inwestycyjnym w Polsce i Luksemburgu” na który zapraszamy zarządzających funduszy VC w Polsce, jak i zespoły zainteresowane rejestracją i prowadzeniem funduszu w Luksemburgu.

Carpathian Startup Fest 5-6 czerwca 2024 r.

5-6 czerwca w Rzeszowie odbędzie się czwarta edycja Carpathian Startup Fest.  CSF24 to wydarzenie poświęcone przedsiębiorczości i technologii, które gromadzi startupy, inwestorów, fundusze VC, korporacje, media i founderów.

CSF24 to także dwa dni merytorycznych wystąpień, prelekcji i paneli dyskusyjnych. Jeden z warsztatów poprowadzimy – oczywiście tematyka ASI. Genprox jest srebrnym partnerem wydarzenia, a Fundequate partnerem ekosystemu CSF24.

Warsztat „Setup i zarządzanie alternatywnym funduszem inwestycyjnym w Polsce i Luksemburgu.”

W trakcie warsztatu przybliżymy najpopularniejsze struktury funduszowe dostępne dla Venture Capital. Praktyczne aspekty rejestracji funduszu alternatywnego w Polsce i Luksemburgu.

Jak optymalnie skonfigurować procesy operacyjne, księgowe, podatkowe i raportowe w funduszu alternatywnym. Fundusz alternatywny jako wehikuł reorganizacji biznesu oraz wehikuł inwestycyjny fundacji rodzinnej.

Setup i zarządzanie alternatywnym funduszem inwestycyjnym w Polsce i Luksemburgu.

Warsztat poprowadzi Dariusz Landsberg oraz Dariusz Frańczak, którzy przedstawią najlepsze praktyki i strategie dla menedżerów funduszy VC w Polsce i Luksemburgu.

Spotkajmy się na #CSF24!

Skontaktuj się z nami

Dariusz Frańczak

Dariusz Frańczak, Dyrektor ds. wycen
dariusz.franczak@genprox.com
Tel. +48 696 011 123

Dariusz Landsberg

Dariusz Landsberg, Dyrektor zarządzający
dariusz.landsberg@genprox.com
Tel. +48 603 413 133