|
|
StartUp

StartUp

Skupienie całej uwagi przedsiębiorcy na rozwoju biznesu sprawia, że kwestie finansów inne niż płynność i poziom przychodów schodzą na dalszy plan..
Błędnie zaprojektowany systemu rachunkowości i podatków szybko sprawi, że dynamicznie rozwijająca się firma zacznie gubić wiedzę o samej sobie, a właściciele i inwestorzy nie będą w stanie podejmować decyzji na bazie rzetelnych informacji.
Brak należytej wiedzy o możliwości kapitalizowania nakładów inwestycyjnych i tworzeniu wartości niematerialnych i prawnych oraz ich późniejszej amortyzacji sprawia, że wiele start-up’ów wykazuje nadmierne koszty, co bezpośrednio przekłada się na ich wyniki finansowe i negatywną ocenę spółki przez inwestorów.

DMS Genprox_570

Księgowość prowadzona na renomowanym systemie finansowym

Oferujemy naszym Klientom prowadzenie księgowości Startupu zgodnie z obowiązującymi standardami (UoR lub MSR/MSSF), przygotowywanie sprawozdań finansowych, kalkulację podatków oraz usługi kadrowo-płacowe.  Doświadczeni księgowi ds. funduszy świadczą usługi  na renomowanym i sprawdzonym systemie finansowo-księgowym Comarch Optima, a nasze zasoby IT utrzymujemy w data centre ATM S.A.

Raportowanie, analizy finansowe i dostęp do danych online

FundEquate.com daje pełną kontrolę nad strukturą kapitałową spółek portfelowych oraz dostęp on-line do danych finansowych. Pracujemy na systemie finansowym zintegrowanym z SQL Server Reporting Services i Microsoft Power BI. Dzięki temu naszym Klientom oferujemy bezpieczny dostęp do Raportowania i Analiz 24h na dobę. Dla Klientów prowadzących magazyn i sprzedaż towarów oferujemy model współpracy rozproszonej (stanowisko magazynu i sprzedaży u Klienta zintegrowane z Księgą Główną prowadzoną przez Genprox).  

FundEquate

 

Genprox zespol spotkanie 570x300

Aktywne doradztwo podatkowo-księgowe

Od pierwszego dnia naszej współpracy wspieramy naszych Klientów w tym jak zorganizować model biznesowy i dobrać takie rozwiązania prawno-organizacyjne, aby optymalizować  wynik podatkowy oraz maksymalnie uprościć procesy finansowo-księgowe. Znamy praktyczne aspekty ulgi badawczo – rozwojowej oraz ulgi IP BOX. Naszą przewagę na rynku usług księgowych budujemy poprzez zaangażowanie w Twój biznes i stawianie się w roli doradcy nawet w aspektach, w których nie jest to od nas oczekiwane. 

Integracja z e-commerce i e-bankingiem

Klientom prowadzącym sprzedaż w Internecie za pomocą platform e-commerce (Shoper, PrestaShop, Allegro, Magento, eBay lub Amazon) oferujemy integrację z systemem finansowo-księgowym, a tym samym ograniczenie kosztów wynikających z podwójnie wprowadzanych dokumentów i błędów ludzkich. Dla wszystkich Klientów niezależnie od branży oferujemy integrację z bankowością online (wyeliminowanie ręcznego wprowadzania przelewów, utrzymanie jednej spójnej bazy Klientów i ich rachunków bankowych).

6IZe4EAl4UokRtlHZO9PN5vVwOCUvGee6F0IuHE08WfDXjnWOLnHKyCicv2JF9KX73Dfh+HUBqDKAQ07JaEUmt1GoFWjf0CokAMy+tg74ACvVfwMYEyfDu25m00rlQ6NDdAUXcOsH6PJ8ImTnAU9pKVlxcEMNwlsgn7hBsAtocVBCuc+/GQu2J9+DuShBPhBrwLeK2tQ1Dr8F3YNT/ElBh/HTJIuwKle

portal-pracowniczy-optima-epracownik

Portal pracowniczy dostępny online

Dla Klientów zatrudniających pracowników Genprox dostarcza usługę Portalu pracowniczego online zintegrowanego z systemem kadrowo-płacowym. Dzięki temu zarządzać możesz: czasem pracy, wnioskami urlopowymi i nieobecnościami, nadgodzinami i ich rozliczaniem oraz systemem ocen pracowniczych.

Wsparcie w definiowaniu modelu finansowego firmy

Wybór spółki z ograniczoną odpowiedzialnością vs. spółka komandytowa lub finansowanie bieżących wierzytelności poprzez faktoring, pożyczkę lub dokapitalizowanie ma znaczenie dla sytuacji finansowej Twojego biznesu oraz  zobowiązań podatkowych. Nie musisz znać się na tym wszystkim, gdy jesteś naszym Klientem.

model-finansowy-przedsiebiorstwa

Kim jesteśmy

Doświadczeni księgowi

Genprox dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarze outsourcingu księgowości, kadr i płac oraz podatków i controllingu finansowego. Świadczymy również usługi księgowości dla spółek celowych (spv) i projektowania infrastruktury i wdrożenia systemów finansowo-księgowych. Nasz zespół legitymuje się m.in. kwalifikacjami brytyjskiego stowarzyszenia ACCA, Biegłego Rewidenta i Radcy Prawnego.

Co wyróżnia Genprox

Model Team Extension

Księgowość i podatki są integralną częścią biznesu. Dlatego oferujemy Tobie unikalny model współpracy polegający na tym, że nasi księgowi pozostają w bliskim kontakcie z Twoim biznesem. Organizujemy okresowe telekonferencje i spotkania celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że taki model współpracy przesądza o naszej konkurencyjności na rynku usług księgowych i mocno podnosi jakość naszych usług.

Co oferujemy

Kontrolowalne procesy

Nasza uwaga koncentruje się wokół procesów i kontroli nad nimi. Oznacza to, że zawsze wiesz co się dzieje i jaki jest status prac wykonywanych na rzecz Twojej organizacji i masz nad nimi pełną kontrolę. Preferujemy aktywny model współpracy zamiast klasycznego outsourcingu. Naszym Klientom oferujemy dostęp 24h na dobę do ich finansów poprzez Pulpit Managera i platformę e-Pracownik.

Napisz do nastekst ksiegowosc