dołącz do naszego zespołu

Office Manager (Project Manager)

Genprox dostarcza specjalistyczne usługi doradcze i finansowo-księgowe dla funduszy Venture Capital oraz Startupów technologicznych. Obsługujemy wszystkie rodzaje funduszy alternatywnych – fundusze prywatne, korporacyjne, publiczne, klasyczne VC, struktury optymalizacji aktywów oraz sukcesji międzypokoleniowej oraz platformy tradingowe. Fundequate to specjalistyczna platforma raportowo-tradingowa dla funduszy VC, ich inwestorów i spółek portfelowych.

Bardzo dynamicznie się rozwijamy i dlatego potrzebujemy człowieka od zadań specjalnych – Office Managera (Project Managera), a jak określa się w świecie startupów Ogarniacza.

Miejsce pracy:
Warszawa Al. Jerozolimskie 181B

Forma zatrudnienia:
umowa o pracę, zlecenie, b2b

Wymiar etatu:
pełen etat

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za aktualizację projektów umów sprzedażowych wg standardu przygotowanego przez Pracodawcę,
  • Koordynacja procesu fakturowania klientów i bieżąca komunikacja z klientami,
  • Bieżąca współpraca z działami merytorycznymi tj. działem usług księgowych, działem usług doradczych i koordynacja procesu alokacji czasu pracy na realizowane projekty,
  • Uczestnictwo w spotkaniach z obecnymi klientami oraz zaangażowanie we wsparcie procesu sprzedaży (właścicielstwo nad systemem CRM),
  • Nadzór nad elektronicznym obiegiem dokumentów w firmie,
  • Prowadzenie i koordynacja rozliczeń zarządu i poszczególnych działów merytorycznych,
  • Bieżąca współpraca z zarządem i realizacja projektów powierzonych przez zarząd,
  • Odbiór korespondencji firmowej, zamawianie kurierów, wysyłka listów,
  • Weryfikacja płatności od klientów, wysyłanie przypomnień dotyczących przeterminowanych płatności, kontakt z dłużnikami, przygotowywanie raportów dla zarządu.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym / projektowym / asystenckim,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny z racji zaangażowania w projekty międzynarodowe),
  • Bardzo dobra znajomość narządzi biurowych tj. MS Office (zwłaszcza Word, Excel i Outlook),
  • Doświadczenie w organizacji i uczestnictwie w spotkaniach kierownictwa i spotkaniach firmowych,
  • Znajomość przepisów prawa handlowego i doświadczenie w organizacji sekretariatu korporacyjnego.

Oferujemy Tobie:

  • Pracę w nowoczesnej, otwartej i bardzo dynamicznej organizacji ceniącej indywidualizm i doceniającej ludzi za ich osiągnięcia i talent,
  • Nowoczesne biuro w Brain Embassy przy Al. Jerozolimskich 181B oraz możliwość pracy w modelu hybrydowym w czasie zagrożenia pandemicznego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i talentu Kandydata, współfinansowany pakiet prywatnej opieki medycznej, kartę Multisport oraz szkolenia języka angielskiego 2 razy w tygodniu,
  • Nieograniczone możliwości rozwoju, w tym uczestnictwo w projektach zagranicznych.

Jeśli poszukujesz odpowiedzialnej i dynamicznej pracy, nowych wyzwań i nieograniczonych możliwości rozwoju w bardzo szybko rozwijającej się firmie działającej zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim, to napisz do nas i spotkajmy się na rozmowie.