Analityk Finansowy ds. Wycen i Analiz due diligence

Genprox VC accounting

Genprox to firma księgowo-doradcza specjalizująca się w kompleksowej obsłudze funduszy Venture Capital i ich spółek portfelowych. Nasz zespół tworzą ambitni i doświadczeni profesjonaliści bardzo zaangażowani w swoją codzienną pracę. Specjalizujemy się m.in. w analizach due diligence oraz wycenach  przedsiębiorstw. Obecnie rozbudowujemy nasz zespół Wycen i Analiz due diligence. Jeżeli chcesz się rozwijać, pracować w nowoczesnej firmie doradczej będącej liderem w branży obsługi funduszy VC w Polsce, wyślij nam swoje CV.

Stanowisko: Analityk Finansowy ds. Wycen i Analiz due diligence

Miejsce pracy: Warszawa Ochota (biurowce koło Blue City)

Opis stanowiska:

– Czynny udział w procesach badań due diligence, w szczególności w przeprowadzaniu analiz finansowych oraz rynkowych Startupów na zlecenie funduszy VC.

– Identyfikacja zagrożeń (raport red flags wraz z wykazem potencjalnych deal breakerów).

– Współpraca z Doradcą Inwestycyjnym, Kwalifikowanymi Księgowymi, Radcą Prawnym oraz Doradcą Podatkowym podczas przeprowadzania badań due diligence i wycen spółek.

– Opracowywanie modeli i projekcji finansowych.

– Udział w opracowywaniu oraz rozwoju narzędzi analitycznych (PostreSQL, SQL Server, Power BI, Qlik).

– Sporządzanie raportów zarządczych i innych zleconych analiz ad hoc.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, matematyka etc.).

– Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego – preferowane doświadczenie w bankowości inwestycyjnej, private equity, doradztwie strategicznym, audycie, dziale analitycznym w domu maklerskim.

– Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

– Dobra znajomość zasad sprawozdawczości finansowej (IFRS i PAS).

– Praktyczna umiejętność modelowania finansowego i bardzo dobra orientacja w Excelu.

– Umiejętność sporządzania dokumentacji, raportów zawierających wnioski z przeprowadzonych analiz.

– Biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego.

– Certyfikaty lub bycie w procesie: CFA, doradca inwestycyjny, makler będą bardzo dużym atutem.

Oferujemy:

– Pracę pełną perspektyw w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej bardzo ciekawe projekty.

– Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i powierzonej odpowiedzialności.

– Umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym lub w zależności od preferencji atrakcyjną umowę B2B.

– Możliwość szkoleń zawodowych umożliwiających ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

– Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i zaangażowanie w projekty biznesowe.

– Pracę w nowoczesnych biurach Brain Embassy na Al. Jerozolimskich 181B w Warszawie.

– Pracę w zgranym zespole i otwarty management team zaangażowany w codzienną pracę ze swoim zespołem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@genprox.com

Administratorem danych osobowych jest Genprox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-222), Aleje Jerozolimskie 181B. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Kandydat ma prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@genprox.com. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej zgoda zostanie wycofana zgodnie z procedurą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Genprox Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami art. 6 ust. 1 lit a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).